Web Site Tarama Aracı | Dyno Mapper
Her bir tarama aracının farklı işlevselliği ve farklı kullanabilirliği bulunmakta. Bu yazımızda web site tarama aracı olan Dyno Mapper'ın üzerinde dururken doğru olan aracı nasıl bulabileceğinize de yer verdik.

Web Site Tarama Aracı | Dyno Mapper

SEO'nun öneminin artmas ile farklı farklı web site tarama araçları geliştirildi. Her bir tarama aracının farklı işlevselliği ve farklı kullanabilirliği bulunmakta. Bu yazımızda web site tarama aracı olan Dyno Mapper'ın üzerinde dururken doğru olan aracı nasıl bulabileceğinize de yer verdik.

Dogru Web Site Aracını Nasıl Bulursunuz ?

Çok sayıda web site araçları bulunduğu için doğru olanı bulmakta zor olabilir. Bunun için öncelikle ihtiyacınızın ne olduğunu belirlemelisiniz. İhtiyacınızı belirledikten sonra sizin için doğru olan aracı belirlemeniz daha kolay olacaktır. Aşağıda kullanılabilrliği ve işlevselliği ile anlattığımız web site tarama araçlarından ihtiyacınız doğrultusunda doğru olanı belirlemenizde size fayda sağlayacaktır.


Web Site Tarama Aracı

Dynomapper Tarama Aracı

-Etkileşimli görsel site haritalarına sahip bir web sitesinin gerçek mimarisini gerçekleştirmek ve görüntülemek için en iyi çözümdür. Tek bir fare tıklamasıyla etkileşimli görsel site haritaları oluşturabilrsiniz.

-Web sitenizi tüm sayfalar, resimler, belgeler, videolar, ses dosyaları ve dosyalar için envanterleyebilir, varlıklarınızı optimize etmek ve içerik takvimini kullanarak içerik görevlerini planlamak için İçerik Denetimi'ni kullanabilrsiniz.

-Görsel site haritanızdaki sayfaları sıralama ve filtreleme özelliğine sahip her site haritasındaki Google Analytics metriklerini görüntüleyebilir, filtrelenmiş site haritaları PDF veya CSV'ye dışa aktarılabilirsiniz.

-Anahtar kelimeleri bir alandan otomatik olarak içe aktarabilir, Google’a, Yahoo’ya ve Bing’deki sıralamaya veya cihaza göre izleme özelliğine sahip günlük anahtar kelime izleme raporları alabilirsiniz.

-İnternet erişim aracı WCAG / Section 508 uyumluluk için web sitesinin tamamını tarayabilir. ADA Web Sitesi Uyumluluğu için web tasarımındaki ve hatalarınızdaki bilinen hataları belirleyebilrsiniz.

 Dynomapper web site tarama aracı web sitelerini taramak ve erişilebilirlik testini gerçekleştirmek için kullanılan SEO aracıdır. SEO yazılımlarını ve web sitesi geçişlerini daha iyi yönetmeye yardımcı olan bir kaynaktır.


 


 


 


 


 


 


 


 

Yorumlar (0)

Soru Cevap

4059


Tüm Dünya Kullanıcılarına Hitap Eden Teknoloji
Yararlanmak istiyorsanız hemen arayın.