Sprout Social Nedir ?
Sprout Social nedir ? Her ölçekteki marka ve ajanslar için bir sosyal medya yönetimi ve optimizasyon platformudur.

Sprout Social Nedir ?

Sprout Social nedir ? Her ölçekteki marka ve ajanslar için bir sosyal medya yönetimi ve optimizasyon platformudur. Platform sosyal medya yayıncılığı, analiz ve tüm sosyal profillerinize katılım için tek bir merkez sunmaktadır. Konu ile ilgili sık sorulan soruları cevaplayarak Sprout Social Sosyal Medya Yönetim Aracını içeriğimizde anlatmaya çalıştık.

Sprout Social, dünya çapında 20.000'den fazla marka tarafından eğitim, moda, teknoloji, dijital pazarlama ajansları tarafından kullanılmaktadır. Aslında markaların iş akışını kolaylaştırmak, bağlılığı geliştirmek, müşteri memnuniyetini arttırmak ve daha fazlasından yararlanmak için birçok sektörde kullanılmaktadır desek daha doğru olur.


Sprout Social'ın Avantajları Nelerdir?

Sprout Social'ı kullanmanın, tüm sosyal profillerinizi tek bir platformdan yönetme yeteneği, derinlemesine bir analitik, markanızın sosyal performansta nasıl bir performans sergilediğini ve iş arkadaşlarınızla ya da müşterilerinizle işbirliği yapmanın kolay bir yolu gibi birçok faydası vardır.


Sprout Social’ın Özellikleri Nelerdir ?

Sprout Social, analitik araçları, katılım, yayınlama, izleme ve dinleme için çeşitli özellikler sunar. Sprout Social’ın sosyal medya yönetim yazılımı ve çözümleri, markanızı seven insanlarla gerçek bağlantıları bulmanıza, biçimlendirmenize ve derinleştirmenize yardımcı olur.

Sprout Social’ın analitiği, Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn ve Google + 'daki tüm sosyal profilleriniz için nicel ve bağlamsal veriler sağlar. Sprout Social raporları arasında ekip ve temsilci düzeyinde kıyaslama, kampanya performansı ve sosyal dönüşüm izleme bulunmaktadır.

 Sprout Social İle Sosyal Medya Raporları Oluşturabilir miyim?

Evet, Sprout'ta sınırsız sunuma hazır raporlar oluşturabilir ve gönderebilirsiniz. Sprout Social’ın raporlar grubuyla, markanız kitlesinin büyümesi, ulaşılması, gösterimleri, etkileşimi ve daha fazlasını içeren ölçümleri izleyebilir. Ayrıca, rapor oluşturucuları ile markanız için en önemli olan ölçümlerle özel raporlar oluşturabilirsiniz.


Sprout Social’ın Zamanlaması Nasıl Çalışır?

Sprout Social, tüm sosyal medya profillerinizde içerik zamanlamanıza ve her şeyi tek bir takvimden görmenize olanak tanır.


Sprout Social Ücretli midir ?

Sprout Sosial ücreti ne kadar ? 30 günlük deneme sürümünü ücretsiz olarak sunmaktadır.

Yorumlar (0)

Soru Cevap

8187


Tüm Dünya Kullanıcılarına Hitap Eden Teknoloji
Yararlanmak istiyorsanız hemen arayın.