Seo Ücretleri
Seo Ücretleri

Seo Ücretleri

Seo Ücretleri

Kursistem Bilişim Teknolojileri,

                Kurumsal SEO;  sektörlerinde tanınmış firmaların web üzerinde daima lider kalmalarını ve web sitelerini SEO’sal anlamda gelecek saldırılara karşı korumaktır kurumsal SEO. Bunun yanı sıra internette tanınmamış olan kurumsal firmaları da aynı şekilde sektörlerinde başarılı olmasını sağlayacak şekilde çalışmaların yapılmasıdır.

                Kurumsal firmalara karşı yapılan çalışmalar nelerdir sizlere onlardan bahsedelim.

  1. Ele alınmış olan firmanın ilk önce web sitesinin yapısı kontrol edilir. Eğer Seo’sal anlamda web sitesinin kodlaması iyi ise o yapıyı onararak başlanmasıdır.
  2. Yapılan sitenin hizmet edilen kitleye uygun bir tasarım mı değil mi bunun kontrol edilmesidir.
  3. Firma hakkında diğer siteler de kötü bilgiler yayılmış mı kullanıcı gözünde firma ne değer almış bunların kontrolleri yapılması gerekiyor.
  4. Yapıyı sürekli kullanıcıların dikkatini çekecek şekilde doldurulması gerekiyor.
  5. Sitenin teknolojik yapısını sürekli arama motorlarının istediği gibi dizayn edilmesi gerekiyor.
  6. Sosyal medya takibi ve beğeni toplamayı sağlama.

Yukarıda bahsettiklerimiz sadece yapılan çalışmalarımızdan bazılarıdır.  

                2015 yılından itibaren artık kullanıcılarımızın çoğu işlerini internet üzerinden yapmakta. Bu da topluma hizmet veren firmaları internet dünyasındaki kendi sektöründe yer alma yarışmasına dönmüş bulunmaktadır. Aslında doğru bir izlenimdir. Sadece Türkiye internet kullanıcılarına bakar isek normal yapılan bir işi internet üzerinden yapıldığında kat kat daha karlı olduğu tespit edip onaylanmıştır.

                Neslimiz oturan nesil olduğu için tüm istediklerini internet üzerinden de yapabilirim deyip alacağı eşyayı internet üzerinden sipariş verebiliyor. Kursistem firması olarak biz de kurumsal müşterilerimizi arama motorlarında kendi alanlarında lider konumuna getirecek çalışmaları yapmaktayız. Yapılan bu çalışmalar ilk önce ilk sayfa çalışmaları olmaktadır. Web sitesi ilk sayfaya geldiği anda işler biraz daha zorlaşmaktadır.

Yorumlar (0)

Soru Cevap

2092


Tüm Dünya Kullanıcılarına Hitap Eden Teknoloji
Yararlanmak istiyorsanız hemen arayın.