Screaming Frog SEO Spider | Web Site Tarama Aracı
Screaming Frog SEO Spider, web site optimizasyonu konusunda çok sayıda aracı içerisinde barındırmaktadır. Bu özelliğiyle en iyi web site tarama araçları arasında yer alır.

Screaming Frog SEO Spider | Web Site Tarama Aracı

SEO Örümcek, hem küçük hem de çok büyük web sitelerini etkili bir şekilde tarayabilen ve sonuçları gerçek zamanlı olarak analiz etmemizi sağlayan güçlü ve esnek bir site tarayıcısıdır. Screaming Frog SEO Spider, web site optimizasyonu konusunda çok sayıda aracı içerisinde barındırmaktadır. Bu özelliğiyle en iyi web site tarama araçları arasında yer alır. Screaming Frog SEO Spider, web sitenizde yapmanız gereken iyileştirmeleri gösterir. Kırık bağlantılardan tutunda kalıcı ve geçici yönlendirmelere kadar birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.


-Screaming Frog SEO Spider, web sitelerinin URL'lerini taramanıza, teknik ve yerinde SEO'ları analiz etmek ve denetlemek için temel unsurları almanıza olanak sağlayan bir web sitesi tarayıcısıdır.

-Kırık linkleri bulur anında bir web sitesini tarar ayrıca kopmuş linkleri (404'ler) ve sunucu hatalarını bulmanızı sağlar. Düzeltmek veya bir geliştiriciye göndermek için hataları ve kaynak URL'leri toplu olarak dışa aktarır

-Denetim yönlendirmeleri geçici ve kalıcı yönlendirmeler bulmanızı, yönlendirme zincirlerini ve döngüleri tanımlamanızı veya bir site geçişinde denetlenecek bir URL listesi yüklemenizi sağlar.

-Sayfa başlıklarını ve meta verilerini analiz edebilir, Screaming Frog SEO Spider ile bir tarama sırasında sayfa başlıklarını ve meta açıklamalarını analiz edip, sitenizde çok uzun, kısa, eksik veya çoğaltılmış olanları belirleyebilirsiniz.

-Yinelenen İçeriği Keşfedebilir, bir md5 algoritmik kontrolüyle tam yinelenen URL'leri, sayfa başlıkları, açıklamalar veya başlıklar gibi kısmen kopyalanmış unsurları keşfetmenize ve düşük içerikli sayfalar bulmanızı sağlar.

-XPath ile Veri Al CSS Yolu, XPath veya regex kullanarak bir web sayfasının HTML'sinden veri toplayabilirsiniz. Bu sosyal meta etiketleri, ek başlıkları, fiyatları, SKU'ları veya daha fazlasını içerebilir.

-XML Site Haritaları Oluşturabilirsiniz. En son değiştirilen, öncelik ve sıklığı dahil etmek için URL'ler üzerinde gelişmiş yapılandırma ile hızlıca XML Site Haritaları ve Resim XML Site Haritaları oluşturun.

-Google Analytics’le entegrasyon Google Analytics API’ye bağlanarak, oturum açma veya hemen çıkma oranı ve dönüşümler, hedefler, işlemler ve taramaya karşı açılış sayfalarının geliri gibi kullanıcı verilerini alabilrsiniz.

-JavaScript Web Sitelerini Tara Dinamik, JavaScript açısından zengin web sitelerini ve Angular, React ve Vue.js. gibi çerçeveleri taramak için entegre Chromium WRS kullanarak web sayfaları oluşturun.

-Screaming Frog SEO Spider site Mimarisini Görselleştirir etkileşimli tarama ve dizin zorla yönlendirilmiş diyagramları ve ağaç grafik sitesi görselleştirmelerini kullanarak iç bağlantı ve URL yapısını değerlendirir.


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

Yorumlar (0)

Soru Cevap

1088


Tüm Dünya Kullanıcılarına Hitap Eden Teknoloji
Yararlanmak istiyorsanız hemen arayın.