Sosyal Medya Hesaplarınızı Kurumsal Düzeyde Hootsuite İle Yönetin
Kurumsal düzeyde sosyal medya ağlarınızı yönetmek istiyorsanız hootsuite sizin için kurtarıcı bir sosyal medya yönetim aracıdır.

Sosyal Medya Hesaplarınızı Kurumsal Düzeyde Hootsuite İle Yönetin

Birden fazla sosyal medya hesabı kullanıyorsanız özellikle bir şirket sahibi iseniz ya da kurumsal düzeyde sosyal medya ağlarınızı yönetmek istiyorsanız Hootsuite sizin için kurtarıcı bir sosyal medya yönetim aracıdır. Peki, hootsuite nedir ? Hootsuite'in özellikleri nedir ? Hootsuite nasıl kullanılır? Tüm bu soruların cevabı içeriğimizde.

Hootsuite Nedir ?

Sosyal medya hesaplarının tek bir noktadan pratik şekilde yönetilmesi için geliştirilen Hootsuite, planlı paylaşımlar yapmaya olanak sağlıyor. Diğer bir ifade ile Hootsuite kullanıcıları güne başlarken otomatik olarak “günaydın” gibi paylaşımları sabah uyuduklarında bile yapabiliyorlar. Aynı zamanda günün farklı saatleri için istenen paylaşımlar, önceden planlanıp zamandan tasarruf sağlayabiliyorlar.

 

Hootsuite'in Özellikleri Nedir ?

-Tüm sosyal ağları tek bir panelden yönetebilme imkanı sağlamaktadır.

-Paylaşımları önceden planlayıp zaman ayarlaması yaparak istenilen bir anda yayınlama imkanı sağlar.

-Zamandan tasarruf kazanılmasını sağlar.

-Farklı platformlarda kolaylıkla kullanabilme imkanı sunar.

-URL kısalma özelliği ile Twitter'da karekter tasarrufu sağlar.


Hootsuite Nasıl Kullanılır ?

Hootsuite mobil uygulama ya da masa üstü web sitesi uygulamaları ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Buradan (https://hootsuite.com/) hootsuite indir işlemini yaptıktan sonra üye olmanız gerekmektedir. İsterseniz faceboook, twitter ya da Google ile hızlı bir şekilde de üye olabilirsiniz. Sonrasında ise yönetmek istediğiniz sosyal ağların bağlantısını yaparak hemen Hootsuite‘in publis her bölümü ile paylaşım yapmaya başlayabilir ve analtiycs bölümü ile yaptığınız paylaşımların raporlarını da görebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Soru Cevap

1859


Tüm Dünya Kullanıcılarına Hitap Eden Teknoloji
Yararlanmak istiyorsanız hemen arayın.