Buffer İle Sosyal Medya Paylaşımları
Buffer, depolayıcı bir araçtır. Bu araç sosyal medya paylaşımlarınızı yapmanızı sağlar

Buffer İle Sosyal Medya Paylaşımları

Buffer, depolayıcı bir araçtır. Bu araç sosyal medya paylaşımlarınızı yapmanızı sağlar. Buffer App ile sosyal medyada yapacağınız paylaşımları düzenli olarak takip edebilir, zamanlayıcı özelliği ile paylaşımlarınızın zamanını kurabilir ve paylaşımlarınızın ne kadar etkileşim aldığını görebilirsiniz. Örneğin yöneticisi olduğunuz bir sayfada, önemli günlerin paylaşım planını daha önceden hazırlayıp paylaşmak istediğiniz güne kurabilirsiniz.


Buffer'in Sosyal Medya Paylaşımlarını Kolaylaştıran Özellikleri

Paylaşılan URL’yi kısaltma: buff.ly, bit.ly, j.mp formatlarından birini seçerek linkinizi kısaltabilirsiniz.

Bir görseli birden fazla sosyal medya sayfasında paylaşmak istiyorsanız, dilediğiniz sayfaların logolarını seçip hepsinde aynı anda paylaşabilirsiniz. Zamanlama; Bu özellik ile dilediğiniz saat ve tarihe kurum yaparak görsel veya linki o ana ayarlamınız da mümkün.

1-Buffer’ın Sosyal Medya Paylaşımlarını Kolaylaştıran Özellikleri

Paylaşılan URL’yi kısaltma: buff.ly, bit.ly, j.mp formatlarından birini seçerek linkinizi kısaltabilirsiniz.

Birden çok sosyal medya sayfasında paylaşım yapma: Bir görseli birden fazla sosyal medya sayfasında paylaşmak istiyorsanız, dilediğiniz sayfaların logolarını seçip hepsinde aynı anda paylaşabilirsiniz.

Zamanlama: Bu özellik ile dilediğiniz saat ve tarihe kurum yaparak görsel veya linki o ana ayarlamınız da mümkün. Farklı hesapları tek bir panelden yönetebilme: Örneğin birkaç sayfanın yöneticisisiniz. Bunun için ayrı ayrı pencerelerde paylaşım yapmanıza gerek yok. Buffer sayesinde bu hesapları tek panelden yönetebilirsiniz. Farklı hesapları tek bir panelden yönetebilme: Örneğin birkaç sayfanın yöneticisisiniz. Bunun için ayrı ayrı pencerelerde paylaşım yapmanıza gerek yok. Buffer sayesinde bu hesapları tek panelden yönetebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Soru Cevap

1965


Tüm Dünya Kullanıcılarına Hitap Eden Teknoloji
Yararlanmak istiyorsanız hemen arayın.